img
Twój Partner
Witaj w DILECTRO ELECTRONICS

Dystrybuujemy elektronikę użytkową do największych sieci handlowych

Dilectro Electronics jest doświadczonym dystrybutorem elektroniki użytkowej do największych sieci handlowych w kraju. Specjalizujemy się w wyszukiwaniu nisz rynkowych i ich popularyzacji. Z powodzeniem rozpoczęliśmy dystrybucję m. in. dronów konsumenckich, tabletów graficznych, ładowarek do aut elektrycznych. Na rynku istniejemy od 2015 roku.

 • Tablety graficzne
 • Słuchawki bezprzewodowe
 • Kamery internetowe
 • Ładowarki do aut elektrycznych
 • Serwis
 • Dystrybucja
 • Wieloletnie doświadczenie
Daniel Olszewski | Kierownik ds. Marketingu

 

Dilectro od 2015 roku jest dystrybutorem elektroniki użytkowej. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam skutecznie przewidywać trendy rynkowe i wprowadzać do sprzedaży innowacyjne i użyteczne produkty rozwiązujące problemy i potrzeby społeczeństwa. Nasz sprzęt trafia do sprzedaży największych sieci handlowych w kraju i za granicą.

HISTORIA FIRMY

Historia Dilectro rozpoczyna się od pozyskania umowy na dystrybucję sprzętu firmy DJI w 2015 roku. Początek Dilectro Electronics ściśle powiązany był z dronami konsumenckimi. Ich miejsce wkrótce zajęły konstrukcje komercyjne, które są dostarczane klientom wraz z oprogramowaniem, szkoleniem oraz serwisem przez Dilectro Enterprise.

Dilectro Electronics w 2017 roku skupiło się na dystrybucji innowacyjnych produktów odpowiadających na aktualne potrzeby rynku. Od 2019 roku posiadamy w portfolio markę HUION będącą jednym z największych producentów tabletów graficznych na świecie.

W 2022 roku pozyskaliśmy dwie nowe marki, które pozwoliły zdywersyfikować nasze portfolio produktowe. Wraz z Autel Energy rozpoczęliśmy przygodę z sektorem automotive, gdzie dostarczamy inteligentne ładowarki do aut elektrycznych. To akcesorium, które na stale wpisało się w krajobraz elektromobilności. Dzięki marce OBSBOT dostarczamy do odbiorców indywidualnych oraz instytucjonalnych inteligentne kamery internetowe ułatwiające pracę zdalną oraz hybrydową.

W 2023 roku staliśmy się wyłącznym, krajowym dystrybutorem produktów marki TOZO. Wprowadziliśmy na rynek kompletną gamę słuchawek bezprzewodowych True Wireless składającą się z 16 modeli sprzedawanych w sugerowanych cenach detalicznych od 99 zł (TOZO A3) do 649 zł (TOZO X1 Golden).

Od 2024 roku jesteśmy wyłącznym, krajowym dystrybutorem przystępnych cenowo tabletów graficznych marki Gaomon. Do sprzedaży wprowadziliśmy aż 16 modeli, których ceny zaczynają się już od 99 zł za bazowy model piórkowy. Portfolio Gaomon dostosowane jest do potrzeb polskich konsumentów – znajdują się w nim zarówno modele z wyświetlaczem, jak i bez niego w róźnych rozmiarach oraz z wieloma funkcjami dodatkowymi m.in ekranem dotykowym.

Cały czas poszukujemy nowych produktów, które z powodzeniem wprowadzamy na polski rynek.

Sprzęt z naszej dystrybucji znajduje się w TOP 5 największych sklepach z elektroniką użytkową w kraju. Produkty dystrybuowane przez Dilectro Electronics można znaleźć w następujących sieciach handlowych:

DYSTRYBUCJA

Nasze marki znajdziesz w sklepach

Wraz z naszymi partnerami m. in. Moje Bambino aktywnie uczestniczymy w dostarczaniu sprzętu dla sektora edukacyjnego oferując preferencyjne warunki zakupu tabletów graficznych dla szkół, uczelni oraz przedszkoli.

NASZE MARKI

W ofercie posiadamy

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

  Masz pytania?

  ×
  img

   Jak możemy pomóc?

   Szybki kontakt

   +48 881 726 700

   electronics@dilectro.pl