Autel Energy jest powstałą w 2004 roku firmą, która szybko stała się jednym z wiodących dostawców inteligentnych produktów dla sektora automotive.

Producent wierzy w tworzenie przyszłości opartej na energii elektrycznej, integrując kompletne rozwiązania energetyczne w codziennym życiu użytkowników pojazdów elektrycznych.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w budowie ładowarek elektrycznych produkty Autel Energy są dopracowane, wydajne, a przede wszystkim w pełni bezpieczne dla użytkowników.

Na każdym etapie procesu tworzenia, od badań i rozwoju, przez projektowanie, po produkcję, Autel Energy gwarantuje, że produkty dostarczają wiodących w branży innowacji w zakresie jednostek ładowania AC i DC, rozwoju aplikacji mobilnych i bezproblemowych rozwiązań konserwacyjnych.

Flagowymi produktami dostarczanymi przez Autel Energy są coraz popularniejsze wallboxy w różnych konfiguracjach o mocy ładowania 7,4, 11 oraz 22 KW. Dzięki szerokiemu spektrum produktów konsumenci mogą wybrać odpowiednią ładowarkę dla swojego auta elektrycznego kompatybilną z ich instalacją elektryczną w miejscu ładowania.

Niezależnie od faktu czy jeździsz mały autem miejskim czy duzym SUVem z akumulatorem o pojemności powyżej 80 kWh, w ofercie Autel Energy znajdziesz odpowiednią ładowarkę.

Produkty Autel Energy do ładowania samochodów elektrycznych doskonale pasują do każdego zastosowania, w tym do mieszkań, miejsc pracy, handlu detalicznego, parkingów komercyjnych, stacji benzynowych i publicznych operatorów punktów ładowania.

Autel Energy od lat wyznacza standardy branżowe w zakresie jakości, funkcjonalności i wartości dla klientów z sektora automotive poprzez dostarczanie kompletnych, gotowych rozwiązań w zakresie ładowania aut elektrycznych.

Produkty Autel Energy znajdują się w dystrybucji Dilectro od 2022 roku.

Autelenergy.eu

DYSTRYBUCJA

Produkty Autel Energy znajdziesz w sklepach

Ładowarka Autel Energy
Ładowarka Autel Energy
Ładowarka Autel Energy
Ładowarka Autel Energy
Ładowarka Autel Energy
Ładowarka Autel Energy
Aplikacja mobilna Autel Energy

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

  Masz pytania?

  ×
  img

   Jak możemy pomóc?

   Szybki kontakt

   +48 881 726 700

   electronics@dilectro.pl