Huion jest jednym z kluczowych producentów tabletów graficznych na całym świecie. Marka została założona w 2011 roku jako przedsiębiorstwo technologiczne. Na przestrzeni ostatnich lat Huion zdobył mnóstwo patentów i stał się jednym z najważniejszych dostawców tabletów graficznych na całym świecie.

Firma projektuje, produkuje i sprzedaje tablety piórkowe, tablety piórkowe z ekranami i dodatkowe akcesoria dla swoich produktów. Flagowe produkty z serii Kamvas oraz Inspiroy cechują się wysoką jakością, unikalnymi funkcjami oraz przystępną ceną.

Wszystkie produkty firmy Huion opracowywane są w centrum R&D mieszczącym się w Shenzen. Producent zapewnia wsparcie dla najpopularniejszych platform stacjonarnych – Windows, macOS oraz Linux. Tablety graficzne współpracują również z urządzeniami mobilnymi wyposażonymi w Androida.

Firma Huion koncentruje się na doświadczeniach użytkowników, którzy mają bardzo duży wpływ na projektowanie kolejnych generacji urządzeń. Firma buduje społeczność wokół swoich użytkowników, którzy mogą brać udział w wielu konkursach artystycznych.

Markę Huion pozyskaliśmy do dystrybucji w 2019 roku po wielomiesięcznych rozmowach negocjacyjnych oraz przygotowaniu polskiej sieci dystrybucji.

Wszystkie produkty z portfolio Huion można zakupić w oficjalnym sklepie huion.com.pl

DYSTRYBUCJA

Produkty HUION znajdziesz w sklepach

HUION Kamvas 13
HUION Kamvas 13
HUION H640P
HUION H640P
HUION Kamvas Pro 16 2,5K
HUION Kamvas Pro 16 2,5K
HUION H1161
HUION H1161

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

  Masz pytania?

  ×
  img

   Jak możemy pomóc?

   Szybki kontakt

   +48 881 726 700

   electronics@dilectro.pl