Gaomon to marka tabletów graficznych z kilkunasto letnim stażem rynkowym.

Celem Gaomon jest dostarczania tabletów graficznych cechujących się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny. Od 2011 roku Gaomon wspiera twórców na całym świecie dzięki innowacyjnym oraz przystępnym cenowo piórkowym oraz wyświetlaczowym tabletom graficznym.

Inżynierowie Gaomon głęboko wierzą, że kreatywność nigdy nie powinna być ograniczana przez narzędzia, dlatego tablety graficzne są zaprojektowane tak, aby były innowacyjne i użyteczne, umożliwiając uchwycenie pomysłów w dowolnym miejscu i czasie.

Marka Gaomon nieustanie dąży do dostarczania wysokiej klasy sprzętu graficznego dla entuzjastów oraz osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z grafiką komputerową i twórczością cyfrową. Dzięki produktom Gaomon w przystępnej cenie mogą oni otrzymać doskonały sprzęt do rozwoju swoich pasji i zainteresowań.

Wszystkie produkty firmy Gaomon opracowywane są w centrum R&D mieszczącym się w Chinach. Producent zapewnia wsparcie dla najpopularniejszych platform stacjonarnych – WindowsmacOS oraz Linux. Tablety graficzne współpracują również z urządzeniami mobilnymi wyposażonymi w Androida.

Markę Gaomon pozyskaliśmy do dystrybucji pod koniec 2023 roku po wielomiesięcznych rozmowach negocjacyjnych oraz przygotowaniu polskiej sieci dystrybucji.

Dilectro zajmuje się dystrybucją na wyłączność takich modeli jak:

gaomon.net

DYSTRYBUCJA

Produkty Gaomon znajdziesz w sklepach

Gaomon PD1161
Gaomon PD1161
Gaomon M10K Pro
Gaomon M10K Pro
Gaomon PD1610
Gaomon PD1610
Gaomon S630
Gaomon S630

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

  Masz pytania?

  ×
  img

   Jak możemy pomóc?

   Szybki kontakt

   +48 881 726 700

   electronics@dilectro.pl